Open menu

СВЕЧАНА ДОДЕЛА ИНДЕКСА

Данас, 02.10.2023. године у простројама Високе медицинске школе струковних студија "Милутин Миланковић", у Београду, свечано су додељени индекси бруцошима и бруцошкињама за сва три студијска програма, струковна медицинска сестра-техничар, струковни медицински радиолог, струковни физиотерапеут.

Свечаност је почела интонирањем химне Републике Србије, "Боже правде". Присутнима су се обратии, поздравили их, пожелели добродошлицу и дали основне информације о Школи, организацији студирања, господин Срећко Потић, директор, госпођа Светлана Сентјаков, менаџерка, господин Шћепан Синановић, помоћник директора за наставу и госпођица Анђела Ђокић, шефица студентске службе.

Потом су новим студентима уручени индекси и уџбеници.

Срећан почетак нове школске, академске године!

Драги студенти и студенткиње, желимо вам пуно успеха у студирању, да стичете нова знања, усавршавате се и након завршетка студија допринесете развоју и угледу наше целокупне заједнице!

ЗАШТО ВМШСС Милутин Миланковић

Студијски програми мастер струковних студија

Сарадња са "МДМ"

Висока медицинска школа струковних студија
    "Милутин Миланковић" Београд

Црнотравска 27
    11000 Београд

Тел: +381 11 3530-600
    Факс : +381 11 3530-642

Где смо?

Бонитет

ERASMUS повеља

© 2023. ВМШСС "Милутин Миланковић". Сва права задржана.