Обавештење за студенте I године

Обавештавају се студенти I године да ће се од понедељка, 30. новембра 2020. године теоријска настава одвијати онлајн. За потребе реализације онлајн наставе, неопходно је да сви студент инсталирају Зоом апликацију на својим рачунарима или мобилним телефонима и да се упознају са њом (погледати на сајту Школе Упутство за коришћење Зоом платформе).
Практична настава за студенте I године реализоваће се у кабинетским условима у простору Школе. Изузетак су предмети на којима је могуће реализовати практичну наставу у наставним базама и другим партнерским институцијама које нису у COVID-19 систему. Конкретне информације о реализацији практичне наставе студенти ће добијати од сарадника у настави за сваки предмет понаособ, из недеље у недељу.